Usługi

Tyczenie budynku Parczew

Usługi geodezyjne Radzyń Podlaski 

Firma geodezyjna Geopunkt świadczy usługi geodezyjne na ternie Radzynia Podlaskiego oraz okolicznych miejscowości województwa lubelskiego. Posiadamy wykształcenie oraz odpowiednią wiedzę z zakresu usług geodezyjnych. Kompleksowo wykonujemy geodezyjną obsługę budowy dla każdego rodzaju inwestycji, klientów indywidualnych jak i firm realizujących skomplikowane zamierzenia budowlane. Nasz geodeta, który świadczy usługi na terenie województwa lubelskiego posiada doświadczenie przy tyczeniu domów jednorodzinnych, budynków przemysłowy, pasaży handlowych czy dróg.

Mapa do celów projektowych Radzyń Podlaski

Naszym klientom oferujemy rzetelne i pełne zaangażowanie w przygotowaniu dokumentacji geodezyjnej jak mapa do celów projektowych, potrzebnej do realizacji każdej inwestycji.

Nasze usługi geodezyjne obejmują także podział działki wraz z przygotowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów. Służymy także profesjonalną poradą w całej procedurze administracyjnej jakim jest podział działki czy rozgraniczenie nieruchomości. Wykonujemy także wyznaczenie granic, wznowienie granic, ustalenie granic działki ewidencyjnej, inwentaryzacje powykonawcze i architektoniczne, tyczymy sieci uzbrojenia terenu jak gazociągi, światłowody, wodociągi czy kanalizację.

Zachęcamy do współpracy, gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i zadowolenie z naszych usług.

Geodezyjna Inwentaryzacja powykonawcza

Więcej

Zakres usług

geodeta-1
Podział działki
podział rolny, w trybie administracyjnym
mapa-1
Mapa do celów projektowych
mapa do celów prawnych
tyczenie budynku
Tyczenie budynku
przyłączy, sieci uzbrojenia terenu
ustalenie granic, wyznaczenie, wznowienie
Wznowienie granic
ustalenie, wyznaczenie granic działki.
Geodezyjna obłsuga budowy
Geodezyjna obsługa budowy
pomiary realizacyjne, przemieszczeń, mas ziemnych, pionowości, drogowe
pomiar-powykonawczy-1
Inwentaryzacja powykonawcza
budynku, przyłączy, sieci uzbrojenia terenu

Kiedy potrzebny jest geodeta?

Geodeta potrzebny jest na różnych etapach prac budowlanych zaczynając od mapy do celów projektowych a kończąc na inwentaryzacji powykonawczej budynku i przyłączy, która jest niezbędna do zakończenia budowy.

Kiedy zgłości się do geodety po mapę do celów projektowych?

Kiedy masz już wybrany projekt domu, należy skontaktować się z geodetą w celu wykonania niezbędnej mapy do celów projektowych. Mapa ta posłuży architektowi do sporządzenia planu zagospodarowania działki czyli umiejscowi wybrany przez Ciebie dom na działce ewidencyjnej.

W którym momencie geodeta tyczy budynek na działce?

Geodeta może wykonać tyczenie budynku w momencie kiedy jest już wydana decyzja o pozwoleniu na budowę a inwestor posiada dziennik budowy, w którym geodeta uprawniony dokonuje wpisu potwierdzającego wytyczenie danego obiektu budowlanego. Do wykonania tej usługi, potrzebny jest projekt budowlany w celu opracowania danych, niezbędnych do wykonania tyczenia budynku w terenie.

Jakie dokumenty potrzebne są do wykonania podziału działki?

Chcąc dokonać podziału działki należy zgłosić się do firmy świadczącej usługi geodezyjne. Należy ze sobą posiadać dokument potwierdzający tytuł własności do nieruchomości podlegającej podziałowi, wypis z ewidencji gruntów i budynków oraz inne dokumenty związane z daną nieruchomością.

Inwentaryzacja powykonawcza budynku.

Aby zakończyć budowę należy skompletować dokumentację w skład której wchodzi między innymi geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza obiektów budowlanych. Geodeta wykonuje w trakcie prac budowlanych niezbędne pomiary a następnie sporządza mapę inwentaryzacji powykonawczej budynku i przyłączy. Do mapy należy także dołączyć informację o usytuowaniu obiektu budowlanego oraz dokonać wpisu do dziennika budowy. Wpisu dokonuje geodeta uprawniony. 

Cennik usług geodezyjnych

Ceny usług geodezyjnych ustalane są indywidualnie z każdym klientem po przeprowadzonej rozmowie i ustaleniu konkretnych wytycznych oraz założeń dla danej usługi geodezyjnej.